yükleniyor

Blog

5651 Sayılı Kanun ve Log Tutma

İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkındaki kanun 5651 sayılı kanundur. Kanunda toplu kullanım sağlayıcılar ağ güvenlik ve loglama (kayıt tutma) sistemi kulla... » İncele.

Pazarlama Nedir?

Pazarlama Nedir?Bir ürünün veya hizmetin müşterilerin önüne çıkma sürecinin tamamına pazarlama denir. Pazarlama ile ilgili tüm satın alma ve satış eylemlerini içerir. Pazarlama, bir ürünün faydalarının ana hatlarını çizme, üründen fay... » İncele.

Bankacılıkta Uyarlamalı Satış Teknikleri

Bankacılıkta Uyarlamalı Satış TeknikleriBanka çalışanlarının banka adına tüketicilerden para kazanmak için kullandıkları stratejiler satış teknikleri olarak bilinir. Bankacılık satış yaklaşımları ile müşteriler bir hizmeti daha hızlı ... » İncele.

Bankacılıkta Pazarlamanın Önemi Nedir?

Bankacılık sektöründe pazarlamanın temel amacı müşterilerin güvenini kazanmaktır. Bankalar, pazarlama stratejilerini kullanarak müşterilerini daha kısa sürede hizmet satın almaya ikna etmeyi başarır. Müşteri tabanının genişletilmesi, ... » İncele.

Finansal Pazarlama Nedir?

Pazarlama alanlarından birisi olan finansal pazarlama, bankaların konumlandırılması ve incelenmesinden, şirketlerin imaj ve fiyat belirlenmesinden reklam ve ürün tanıtım kampanyaları ve finansal kuruluşlar tarafından sunulan hizmetler... » İncele.

Bilişim dünyasında büyük ihtiyaç olan siber olaylara müdahale, bilişim suiistimali, veri inceleme ve analiz hizmetlerini uluslararası standartlarda sunmak amacıyla kurulmuştur.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!