yükleniyor

Hakkımızda

Dream Bilişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti ; kişi ve kurumların bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarını karşılamak, internet servislerini ve teknolojiyi herkes için ulaşılabilir kılmak, network ve alt yapı yatırımlarına gerekli önemi vererek en güncel teknoloji ile hizmet vermek amacıyla 2002 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana ürün portföyünü, üyelerinin ihtiyaçlarına göre belirleyerek kişisel ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmayı amaçlayan Dream Bilişim® üyelerinin bu alanda yaşadığı bilgi ve tecrübe eksikliğini 7/24 kesintisiz destek sağlayarak ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Dream Bilişim® için en önemli husus "müşteri memnuniyeti" olmakla beraber, en yeni ve en son teknolojiyi en uygun fiyatlarla üyelerine sağlamayı amaçlamaktadır. Yatırımlarını ve fiyat politikalarını kaliteden ödün vermeden en optimum şekilde belirleyen Dream Bilişim® yedekli network ve sunucu altyapısı ile olası kriz ve istenmeyen durumlara son derece hazırlıklı durumdadır. Olası istenmeyen ve kriz anları için birden fazla eylem planına sahip olan Dream Bilişim® müşterilerine kesintisiz hizmet vadetmektedir. Yaptığı ulusal ve uluslararası anlaşmalar ile çeşitli kampanyalar yaparak üyelerini mutlu etmeyi amaçlayan şirketimiz aynı zamanda da üyelerinin ürün ve hizmetlerine sahip olurken tasarruf etmelerini amaçlamaktadır.

Bir futbol takım ruhuna inanan her bir oyuncunun yeteneklerini bilen ve her bir müşterisi için farklı strateji ile sahaya çıkan, dijital performans ajansı olmanın gururunu yaşıyoruz. Tutku, istek ve diğer fikirlerden hareketle, uzmanlık alanlarımızı hem dijital platform içerisinde, hem de geleneksel platformlar içerisinde buluşturarak 360° derece kusursuz hizmet anlayışı odaklı ve müşteri memnuniyeti garantili tam destek hizmet veririz.

Dream Bilişim® Türkiye'nin hızlı büyüyen, ulusal ve yenilikçi bir Kurumsal ve Bireysel ölçekte işletmeyle çalışan ve sürekli kendini geliştirmeye devam eden dijital performans ajansıdır. Kabiliyeti yüksek, benzersiz özellik donanımlarıyla aranan oyunculardan oluşuruz. Temel uzmanlık alanlarımız içerisinde en önemlileri şöyle; "Siber güvenlik danışmanlığı, Adli bilişim çözümleri, Bilgi güvenliği, Veri kurtarma, Online PR Yönetimi, Sosyal medya danışmanlığı, Online itibar, Masaüstü ve Mobil yazılım, Web tasarım, Android ve iOS uygulama, Arama motoru optimizasyonu (SEO/SEM), Web analizi, Marka danışmanlığı, Dönüşüm optimizasyonu, Sosyal medya reklamları ve Google Ads (Adwords) yer almaktadır. 

Tek bir dijital platform kanal konsepti ile ilerlemenin başarı getirip zirveye çıkaracağına inanan bir dijital ajans kesinlikle değiliz. Verinin gücüne inanır, analizler gerçekleştirir, pazar araştırmasıyla birleştirir, ve daha sonrasında ise sektöre özel hazırlayacağımız strateji yol haritamızı uygular başarıya adım atarız. Her sektör, her marka için aynı olmamak ile beraber ayrı taktikler geliştirerek ona göre stratejik oyuncu değişikliğine gideriz.

İhtişamlı duruşumuzun temsili olan "BEYAZ"dan, şık ve güçlü duruşumuzu ise "SİYAH"tan, genç ve dinamik yapımızı "SARI"dan alıyoruz. Renklerimizi gögsümüzde taşır, onunla tek yürek olur ve onu yüreğimizde saklarız. Her bir oyuncu nasıl yeteneklere sahip ise bizimde her oyuncumuzun yeteneklerine güvenir, kalbimiz aynı heyecan ile çarptığında başarıya koşacağımızı özgüven ile biliriz.

Bir olmamızın gücüne inanırız! Bir olmak, barışmaktır kendinle ve herkesle her şeyle yürümektir el ele aklınla ve yüreğinle! Biz bunu bilir, bunu da gögsümüzü gere gere söyleriz. Ve şimdi ellerinizi kurumsal gücümüze uzatın, dijital verilerinizi güven ellere teslim edin! 

ISO 10002 müşteri memnuniyet belgesine sahibiz! Müşterilerimize zaman ayırıyor, verimli toplantılar gerçekleştirerek her sektör için ayrı strateji oluşturarak başarıya ilk adımı atıyoruz.

TEMELLERİMİZİ ATTIK !
2002 yılında, İstanbul'da temellerini sağlam bir şekilde atan firmamız, 2012 yılında Ankara'da, 2022 yılında ise İngiltere'de müşterilerine verdiği tüm hizmetlerin her aşamasında müşterilerini haberdar etmekte ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

FARKIMIZ ADIMIZ, ADIMIZ İSE İŞİMİZ
Sloganıyla yola çıkan firmamız tüm proje bitimi sonrası müşteri ilişkileri ve olası çıkabilecek sorunların en hızlı bir şekilde çözümü için profesyonel ekibi ile gece gündüz ayırt etmeden hizmet vermeyi misyonu olarak benimsemiştir.

VİZYONUMUZ
Dünya'da değişen ve gelişen teknolojiyi "Siber Güvenlik Danışmanlığı" ve "Adli Bilişim Hizmetleri" ekibi olarak yakından takip ediyoruz. Müşteri odaklı çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman personel kadrosu, bilgi birikimi ile sürekli kendini geliştiren teknolojik alt yapımız ile görsel tasarımları inovatif fikirler ile birleştirerek sizlere sunarak sektörün vazgeçilmezleri arasındaki yerimizi sağlamlaştırmayı vizyonumuz olarak benimsedik!

Projelerimizde ekleyecek değil, çıkaracak bir şey bulamadığınızda kusursuzluğa ulaşmış oluruz.

Bilal Özel  | Genel Müdür

Bilişim dünyasında büyük ihtiyaç olan siber olaylara müdahale, bilişim suiistimali, veri inceleme ve analiz hizmetlerini uluslararası standartlarda sunmak amacıyla kurulmuştur.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!