yükleniyor

İçerik Kaldırma

DİJİTAL ORTAMLAR DA İÇERİK KALDIRMA HİZMETİ 

Yayından Kaldırma ( Take Down ) hizmeti, şirketinizin markasını, pazar payını zedeleyen, pazar payınızı ve şirket itibarınızı kaybetmenize neden olan çevrimiçi yayınlanan içeriklere karşı yasal çerçeveye dayalı olarak size yardımcı olan ve yol gösteren bir hukuki danışmanlık hizmetidir.

Yayından Kaldırma hizmeti kapsamında, Firmanıza ait marka saygınlığınızı ve itibarınızı tehdit eden ve işletme operasyonlarınıza yönelik müşterilerinizi kaybetmenize yol açan online içeriklerin kaldırılması işlemlerini yasal mevzuata uygun şekilde sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

Servis sağladığınız alanda hizmet şartlarınızı ihlal eden çeşitli içerik, sosyal media içeriği, profil, online hesaplar veya web sayfaları, “Yayından Kaldırma” hizmeti ile yasal olarak erişime kapatılarak yayından kaldırılmaktadır.

Google, Bing, Yandex, YouTube, DailyMotion, Haber ve diğer dijital platformlar da paylaşılan içerikler marka, kuruluş ve şahsınızı karalayıcı ve zedeleyici içeriğe sahip! Sizin bilginiz dışında yayınlanmış ve kaldırmak için hizmet almak istiyor iseniz bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

ONLİNE İTİBAR YÖNETİMİ

Markanızın ileride yaşayabileceği krizlere karşı, yapay zeka destekli yazılımlarımız ile kullanıcıların etkileşimde bulunduğu platformlarda markanızı etkileyen sinyalleri takip ediyoruz. Yazılımımız tarafından kriz ekibi rapor edildiğinde anında aksiyon alınmaktadır. Kriz sonrasında markanızı olumsuz sinyallerden arındırmak için sektörü ve müşterilerinizi detaylı olarak bilgilendiriyoruz.

GOOGLE'NİN KALDIRMAK ZORUNDA OLDUĞU İÇERİKLER

  • TC Kimlik Numarası
  • Banka ve Kredi Kartı Hesap Numaraları
  • Kişisel İmza Görseli
  • Müstehcen Görseller
  • Kişisel Sağlık Kayıtları

Google yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı içerik kaldırma talebinizi yüksek ihtimalle kabul etmekte ve içeriğinizi kaldırmaktadır. Kaldırma talebiniz reddedildiyse Google içerik kaldırma reddetme nedenlerini inceleyebilirsiniz. Eğer gerekli adımları yürütemeyecek durumda iseniz profesyonel bir yardım almanızda fayda var.

Bilişim dünyasında büyük ihtiyaç olan siber olaylara müdahale, bilişim suiistimali, veri inceleme ve analiz hizmetlerini uluslararası standartlarda sunmak amacıyla kurulmuştur.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!